![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/07/info-1-620x300.jpg)
Дмитро Прасол, кандидат психологічних наук, практичний психолог Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр №3» Миколаївської міської ради, розповів учасникам обласних педагогічних читань про особистісний розвиток та
суспільну інтеграцію дітей з особливими потребами через засоби музейної педагогіки, що є прикладом реалізації психолого-педагогічних ідей Л.С. Виготського в умовах сьогодення.
За інформацією закладу