![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/20190206_122613-min-1.jpg)
6 лютого на базі ЗЗСО №36 відбувся тренінг «Навчаємо хореографії особливих дітей». У заході, організованому департаментом освіти і науки облдержадміністрації, Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з громадською організацією «Сильні разом», взяли участь вчителі хореографії, музичні працівники та інші небайдужі працівники освіти.
Науковці й хореографи ознайомили учасників із тонкощами організації корекційно-розвивальної роботи, занять з ритміки та хореографії для дітей з особливими освітніми потребами, організували інтерактивне заняття з музично-рухової терапії.
Освітяни були вражені продемонстрованим танцем учасників та призерів чемпіонатів України з бальних танців на візках. Учасники зауважили, що подібні тренінги не лише сприяють підвищенню професійної майстерності педагогів, але і надихають розширювати межі своїх можливостей і можливостей своїх учнів.