![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/258111036_1487182751664591_9179666974273662920_n-620x310.jpg)
7 грудня відбудеться офіційне оголошення результатів конкурсу «Екопатруль – кращі практики» та рейтингу «Екошкола року-2021» у місті Миколаєві.
Заповнюйте онлайн форму до 3 грудня за посиланням: https://cutt.ly/TgMchpq. До анкети додавайте презентацію PowerPoint, відеовізитку команди чи соціальний ролик на екотематику до 1 хвилини.
Час: 7 грудня 2021 року з 14:00 до 17:00.
Місце: платформа Zoom. Кожна команда матиме 5 хвилин виступу з можливістю демонстрації напрацювань.
Вболівати за команди можливо під час прямої трансляції на FB-сторінці.
Наприкінці події організатори визначать кращі школи міста, які протягом року успішно реалізували екологічні ініціативи у своєму навчальному закладі, а також оголосять переможця рейтингу «Екошкола року-2021».
Умови участі в конкурсі та Положення читайте на сайті www.schoolrecyclingworld.org.
Встигніть подати заявки до 3 грудня!
Ділиться напрацюваннями, спонукайте до ековідповідальності тисячі громадян України, ставайте переможцями конкурсу та здобувайте для свого навчального закладу престижне звання «Екошколи року-2021»!!!