![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/0-02-0a-c5ea1dd6c4556e882a3375b5b107d7bae194ae18050dc51c64837283ab44a3a8_fa0374e6-620x310.jpg)
14 лютого 2020 р. проходив II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділенні філософії та суспільствознавства, секція «Правознавство».
За результатами захисту слухачка секції «Правознавство» Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва Філевська Єлизавета, учениця 11 класу СЗОШ №22 стала переможницею II етапу та нагороджена дипломом I ступеню!
Бажаємо подальших успіхів у навчанні та нових досягнень, звершень і здобутків на такій складній та дуже цікавій науковій ниві!!!
Дякуємо керівникам закладів освіти, наставникам і батькам за підтримку обдарованої особистості!!!