![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/nggallery_import/131893310_786671285395887_5766494138623468822_n-620x310.jpg)
«Емоційний інтелект – важлива компетенція сучасного педагога» – такою була тема засідання педагогічної ради, що відбулася онлайн сьогодні, 17 грудня, відповідно до річного плану Будинку творчості. З доповіддю на конференції виступила Вікторія Шевчук – психолог, котра не тільки продемонструвала учасникам конференції виразну презентацію, а й провела вправи, що допомогли педагогам зрозуміти актуальність теми у їх педагогічній діяльності. Формат спілкування (платформа ZOOM) не завадив керівникам гуртків поставити запитання.
Судячи з відгуків, віртуальне спілкування було діловим, раціональним та сподобалося учасникам.