![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/nggallery_import/0-02-05-a17056a1006e94e02a4452f02963b82a48458f2a3e73279e4555bbf2a0727ffc_1298852a-620x310.jpg)
З 16.11.2020 по 25.12.2020 року проходить міська акція «Запали надію в серці» серед здобувачів освіти міста, яка об’єднала дітей, педагогів і батьків.
Мета акції: формування поваги до захисників Батьківщини, воїнів-учасників ООС, виявлення доброти та милосердя.
Дітьми та дорослими виготовляються рушники «Миру та єднання», які стануть оберегом для захисників, адже, як кажуть, в світі немає нічого сильнішого за материнську молитву і більш щирого за дитячі побажання. Вишиваючи рушник, кожна дитина ділиться щирістю і теплом власного серця.
Координує роботу Клуб юних моряків з флотилією, куди 28 закладів освіти вже передали свої обереги.
Акція триває…