![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/254997389_1510422186024103_8624232183365008194_n-620x310.jpg)
Онлайн заняття гуртка літературної творчості «Альтанка» теж можуть бути цікавими та веселими – і ми це знову довели!
Дівчата й хлопці другої сходинки «Альтанки» долучились до вікторини «Своя гра», змагаючись у знаннях з української мови та літератури. Не обійшлось звісно без лавини жартів і веселощів, а найголовніше – щирої прихильності що до рідної мови та одне до одного.
Говорити рідною мовою, знати та любити її – радісно!
За інформацією закладу