![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-9-620x310.jpg)
Днями працівники Клубу юних моряків з флотилією провели майстер-клас для педагогів позашкільної освіти з виготовлення окопних свічок. Згодом їх планують передати на передову.
Окопні свічки допомагають нашим бійцям зігрітися, розігріти їжу та за потреби висушити одяг.
Технологія виготовлення дуже проста – з картону вирізають смужки, які вкладають усередину жерстяної банки, а потім заливають усе це розтопленим парафіном.