![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/vitaiemo.jpg)
Вихованці гуртка декоративно-ужиткового мистецтва (керівник Сайковська Л.О.) та “Зразкового художнього колективу” гуртка ДУМ “Кераміка” (керівник Пономаренко В.О.) міської станції юних техніків м.Миколаєва взяли участь у проекті “Сила талантів” в рамках VIII Міжнародного багатожанрового фестивалю мистецтв “Лиманські зорі” в номінації “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”, в якій представили роботи з декоративного розпису та обварної кераміки.
Щиро вітаємо
Анастасію Коломієць, юну майстриню декоративного розпису, з І місцем та
Іллю Сердюка, який виготовляє свої творчі роботи з глини, з ІІ місцем!
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f948.png)