![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG-c49b071606e8ec05fb270fd5a758232e-V-620x310.jpg)
Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) реалізували проєкт «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні», спрямований на підвищення обізнаності педагогічних працівників щодо критеріїв якості дошкільної освіти з використанням Європейської рамки якості дошкільної освіти.
10-12 грудня 2019 року освітяни зібралися у місті Києві на навчально-практичному семінарі «Ознайомлення з Європейською рамкою якості освіти». Серед активних учасників заходу наші колеги: головний спеціаліст управління освіти Олеся Гладун, методист науково-методичного центру Ірина Романюк.
У процесі реалізації проєкту буде використано два основні документи: Європейська рамка якості, яка також використовується у процесі розроблення Концепції розвитку дошкільної освіти в Україні, та результати дослідження відповідно до показників якості ECERS.
Бажаємо нашим колегам успіхів, натхнення та конструктивної роботи з питань підвищення якості дошкільної освіти.