Під час карантину слід обмежити відвідування лікувальних закладів

Шановні миколаївці! Нагадуємо, що в Україні впроваджено комплекс заходів із запобігання виникненню та поширенню випадків COVID-19. За дорученням Уряду та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я тимчасово припинено проведення планових заходів із госпіталізації та планових операцій, крім термінових і невідкладних, задля безпеки пацієнтів обмежено відвідування у стаціонарах. У пологових тимчасово заборонено партнерські пологи.

Просимо містян бути відповідальними та чітко дотримуватись вимог карантину. Звертайтеся до лікарів лише за нагальної  потреби. Перед тим, як іти до сімейних амбулаторій, зателефонуйте лікарю чи в реєстратуру, отримайте консультацію та з’ясуйте доцільність візиту. Чимало питань можна вирішити дистанційно.

Зверніть увагу! При відвідуванні лікувального закладу необхідно використовувати засоби індивідуального захисту (маски).

Особливе прохання до батьків: щеплення та профілактичні огляди дітей в період карантину не проводять. Тож, за можливості отримайте консультацію в телефонному режимі. Приходьте до медзакладу лише за нагальної потреби. І знову ж, не забувайте про маски!

Дотримуйтесь простих правил, аби убезпечити себе та зменшити ризики інфікування. Подбайте про свою безпеку та безпеку власної родини!  

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.