![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG-56ef4646d630cb2c8714c6d082db4477-V-620x310.jpg)
Днями заклади загальної середньої освіти Миколаєва отримали навчально-інформаційні набори від UNICEF Ukraine. До боксів, що передбачені для учнів та вчителів молодшої, середньої і старшої шкіл, входять настільні ігри, наклейки (креативні меми з інформацією про COVID-19), а також сценарії інтерактивних уроків й інша методична література, яка допоможе у цікавій формі провести тематичні уроки, урізноманітнить спілкування з молоддю.