![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG-138e5c608e3edc9c8d475fe453822b8e-V-620x310.jpg)
У МГ 4 навчаються дуже багато дітей-спортсменів і дітей, які полюбляють спорт та здоровий спосіб життя. Саме вони раділи найбільше, коли дізналися, що у нашому навчальному закладі буде створено новий сучасний баскетбольний майданчик. Хоча шлях до здійснення мрії про нього був довготривалий та непростий, та незважаючи на всі негаразди, учні МГ 4 отримали сучасний баскетбольний майданчик!
Ми вдячні за позитивне вирішення даного питання Миколаївській міській раді та всім небайдужим, хто долучався до допомоги у розв’язанні проблеми.
Чекаємо на майданчику учнів, захоплених спортом та баскетболом!