![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/gv-022-ahd-e-doa10-20-650x650-1-620x310.jpg)
Задля підвищення безпеки учнів та педагогів у 2020 році на муніципальній раді з питань освіти, за ініціативою керівників закладів освіти, прийнято рішення по спрямуванню коштів з місцевого бюджету на системи відеоспостереження в освітніх закладах.
З 2020 року проєкт активно реалізується. Камери встановлюють на входах до закладів освіти й у коридорах. У минулому році обладнано 55 закладів освіти, до кінця 2021 року буде встановлено ще у 32 закладах.
Наразі реалізація проєкту продовжується, роботи тривають.