В Україні стартувала Школа Кар’єрного Консультанта


vseosvita.ua

Професія кар’єрного консультанта нова, але вкрай популярна спеціальність.
В Україні стартувала школа кар’єрного консультанта. Навчання у такій школі безплатне, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

До всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії», який вже охопив учнів 7-11 класів всіх шкіл України та їхніх батьків, отримали змогу долучитися вчителі шкіл та закладів професійно-технічної освіти, шкільні психологи та всі охочі опанувати основи кар’єрного консультування.

Школа кар’єрного консультанта – це офіційна програма підвищення кваліфікації, яку запроваджує Інститут модернізації змісту освіти #МОН спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти й компанією «HR YOU».

Заступник Міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук зазначив, що професія кар’єрного консультанта (радника) нова, але вкрай популярна спеціальність, яка є професією майбутнього. За його словами, у США, Канаді та країнах ЄС кар’єрні радники мають попит як серед підлітків, так і серед дорослих людей, адже у сучасному світі людина у середньому змінює свою професію декілька разів за життя.

Випускники такої програми отримають 1 кредит (ЄКТ), а головне – практичні знання та навички проведення консультацій щодо вибору підлітками найкращої професії, підготовки до співбесіди в компанії своєї мрії, наголосив директор Інституту модернізації змісту освіти Євген Баженков:

На базі Школи Кар’єрного Консультанта ми створюємо професійну мережу для подальшої комунікації між фахівцями та залучення більшої кількості вчителів та психологів до профорієнтаційної роботи як у закладах освіти, так і за їх межами.

Реєструйтеся та розпочинайте навчання у Школі Кар’єрного Консультанта: https://vse.ee/beos