![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/lt03444065_quantized-600x310.png)
Керівництво музею суднобудування та флоту м. Миколаєва висловлює слова подяки найактивнішим учасникам культурно-просвітницького проєкту «Море. Чайки. Кораблі» – ЗЗСО №3, 35, 43, 53, 64, Дитячий Центр позашкільної роботи Корабельного району.
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
54001, м.Миколаїв, вул. Інженерна, 3Адміністратори сайту:
E-mail: [email protected]
тел. 093 186 7885 (Олег Романович)
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ