![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/FB_IMG_1607177547075-579x310.jpg)
Вітаємо!!!
У фінальному концерті вокального конкурсу “КАЧОВА П’ЯТІРКА” (М. Київ) успішно виступила
Софія Костирко, вихованка “Народного художнього колективу” гуртка сольного співу “Престиж”, керівник Табакар Т.І. ( БТДЮ Інгульського району). Яскраві, незабутні емоції, драйв і творче натхнення!!!
Софія Костирко, вихованка “Народного художнього колективу” гуртка сольного співу “Престиж”, керівник Табакар Т.І. ( БТДЮ Інгульського району). Яскраві, незабутні емоції, драйв і творче натхнення!!!