![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG-176751d8198981721ecc2262c456ad26-V-1-595x310.jpg)
4 грудня 2020 року відділенням філософії та суспільствознавства Миколаївського обласного територіального відділення Малої академії наук України проведено зимову сесію в онлайн форматі для слухачів і вчителів секції «Правознавство» щодо Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, а саме І етапу (міського) та II (обласного).
Учениця 11 класу юридичного ліцею Анастасія Терпелюк розглянула нові правила написання науково-дослідницьких робіт (проєктів). Керівник секції «Правознавство» БТДЮ Інгульського району Олена Каплій корегувала роботу й вказала на перелік необхідних вебінарів із підготовки до Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.