![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/nggallery_import/0-02-05-8cc3570cbed26576a31bb5d48625bdb0e94e10235d6dcd8c0786e6f758b04f8c_debe1f-620x310.jpg)
Курсанти Клубу юних моряків з флотилією не тільки навчаються, а й займаються волонтерством. Так, протягом 2020 року вони робили добрі справи та проводили благодійні акції, спільними зусиллями допомагали тим, хто цього потребує.
На обласному фестивалі волонтерів “Добрі серця” за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху на Миколаївщині представники КЮМ отримали диплом у номінації “Краща Команда Волонтерів 2020”.