![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/170138269_770146120168207_4107032208743275281_n-450x310.jpg)
Змунчилова Ірина, вчитель вищої категорії, вчитель-методист ЗОШ №57, сертифікований тренер міжнародного проєкту МОН України та British Council United Kingdom’s завершила навчання та отримала Міжнародний сертифікат «Induction for facilitator in Ukraine».
Протягом навчання ( листопад 2020-березень 2021) Ірина Змунчилова гідно представляла Україну та місто Миколаїв під час виконання Міжнародної програми “Teaching English in Basic School course has done”.