![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/vitaiemo-4-600x310.png)
Вітаємо з перемогою у ІІІ Всеукраїнській олімпіаді “Єдина Україна: історія соборницького поступу” учня 11-Б класу Марисєва Сергія, який в умовах надзвичайно високої конкуренції, серед 415 учасників, набрав 93 бали і посів почесне ІІ місце!
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
54001, м.Миколаїв, вул. Інженерна, 3Адміністратори сайту:
E-mail: [email protected]
тел. 093 186 7885 (Олег Романович)
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ