![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/vitaiemo-4-600x310.png)
Вихованці гуртка спортивно-бальної хореографії «Гармонія» БТДЮ Інгульського району (керівник Толмачова Н.Ю.) взяли участь у Міжнародному танцювальному турнірі «Аirdance Christmas Ball» ( Варшава). За результатами учасники посіли такі місця:
ІІ місце – Міра Толмачова;
ІІІ місце – Софія Некрасова;
V місце – Маргарита Кулик;
VІ місце – Олександр Проданюк, Дар’я Закопайко.
Вітаємо! Бажаємо подальших перемог!