Ознаки захворювання є підставою для участі в додатковому ЗНО

Підвищена температура, біль у горлі, головній біль або кашель напередодні тестування є підставою для участі учасника ЗНО в додатковій сесії тестування.

Про це під час вебінару, присвяченого питанням проведення зовнішнього оцінювання, сказав в. о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

«Якщо напередодні тестування ви відчуваєте, що у вас підвищилася температура, відчуваєте біль у горлі, відчуваєте головний біль, розпочався сухий кашель або ви відчуваєте певне ускладнення дихання, будь ласка, не зволікайте і звертайтеся до сімейного лікаря», – наголосив Бойко.

Він також наголосив, що учасники тестування матимуть можливість взяти участь у додатковій сесії тестування, якщо нададуть довідку до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, яка є підставою для реєстрації на додаткову сесію з певного навчального предмета.

«Вчасне звернення до лікаря, по-перше, гарантує своєчасне надання професійної медичної допомоги, а, по-друге, надасть вам можливість отримати документ, який буде стовідсотковою підставою взяти участь у додатковій сесії через обставини, які не залежали безпосередньо від вас», – зазначив очільник Українського центру оцінювання якості освіти.

Як відомо, учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в основній сесії тестування через хворобу, що підтверджено відповідною довідкою, мають право взяти участь у додатковій сесії ЗНО.

Реєстрація на додаткову сесію здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти протягом п’яти робочих днів після дня проведення ЗНО з відповідного предмета.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО