![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/0-02-05-80a29a0dc91cfd36faea7a6188909d3ab682c0dbd08039aee7edc1da6e5de981_full-1024x768-1-620x310.jpg)
«Обираємо майбутнє!» – під такою назвою пройшло в дитячій бібліотеці 6 WEB-досьє для майбутніх випускників – учнів 9-А класу Миколаївської ЗОШ l-lll ступенів №57ім.Т.Г.Шевченка.
Зустріч пройшла цікаво та пізнавально. Школярі отримали дуже багато знань, необхідних їм у майбутньому. А допомогла дітям у цьому непростому питанні – вибору майбутньої професії – майстер виробничого навчання, викладач спеціальних дисциплін Миколаївського вищого професійного училища технологій та дизайну Гічка Людмила Іванівна. Ця чарівна жінка творить красу своїми руками та навчає цьому своїх учнів! Мода і стиль швидко змінюються. Незмінно цінуються майстерність і вишуканий смак! Учні дізналися про такі цікаві та затребувані в наш час професії: перукар, кравець, візажист, фотограф та ін.
Дякуємо Людмилі Іванівні за цікаву та дуже корисну зустріч!