![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/us-600x310.jpg)
Про шкільні лайфхаки-перезавантаження, впровадження інноваційних технологій та нових форм роботи у виховну діяльність закладу поділилися Олексій Романів, Президент органу учнівського самоврядування, та Олена Орлова, педагог-організатор ЗОШ №20, під час проведення 28 жовтня 2021 року щорічної обласної онлайн-конференції лідерів і кураторів органів учнівського самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївщини.
За інформацією закладу