![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/s95853053.jpg)
З 25 січня по 25 лютого учні нашої школи були одними з найактивніших учасників челенджу до 150-річчя Лесі Українки “Поетична квітка України”. Понад 150 учнів надіслали на адресу бібліотеки вірші у своєму виконанні. У відповідь всі учасники отримали подяку від Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна та пам’ятні подарунки. Щиро дякуємо бібліотеці за можливість приєднатися до масштабного заходу вшанування пам’яті улюбленої поетеси!