![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191105_102354-0-620x310.jpg)
У рамках проекту «Зігріємо дитячі серця» Дитячий Центр позашкільної роботи Корабельного району подарував вихованцям Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів веселий і яскравий захід «В гостини до осені». Діти разом з казковими героями Веселиной (методист Олена Згадова) і Ведмедиком Гумі (культорганізатор Ольга Зацеркляна) грали, танцювали і малювали осінній пейзаж. Сама природа раділа і допомагала сонячними промінцями, розквітчувала обличчя дітей. Художник – осінь, керівник гуртка ДУМ Юлія Колесніченко, відкрила для дітей творчу майстерню з малювання пальчиковими фарбами.